| RoseMaria a întrebat:

Ce meserie va place?
si De Ce?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea pe care o am, mă regăsesc în ea și vreau mai mult pe viitor!
Pa, pa.

| Roxyy16 a răspuns:

Mi se pare foarte interesant sa ajungi medic oftalmolog.
In primul rand, ajuti oamenii mai ales prin intermediul operatiilor. Dupa ce isi revin din operatie si observa culoriile intens...iti transmit starea de fericire, iar tu te simti bun.

| adit58 a răspuns:

Programator.deoarece este o meserie la care nu muncesti fizic, decat iti folosesti creierul, pe drumul asta am apucat si pentru ca asta imi place si cred ca este cel mai bine. Sper ca te-am ajutat. Funda?