| Angel_Mary_1997 a întrebat:

O meserie care va place si de ce va place... Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Mie îmi place foarte mult meseria de jurnalist nu ca să mă arate la tv să mă fălesc măcar producător de emisiuni fiind-că îmi place să povestesc texte să compun poezii, compuneri și multe altele. Chiar de am 13 ani dar măcar știu ce e verb,substantiv,adjectiv,adverb,conjugări,numeral, funcții sintactice, comparație, moduri personale și modurile nepersonale mai ales infinitvul cu timpul prezent, trecut si viitor zice profa ca e greu de însușit mai ales la trecut dar e ușor pentru mine trebuie doar să vrei cu adevărat.

| Minks a răspuns (pentru VictorL):

Dar totusi n-ai aflat ca "fiind-ca" e "fiindca". Dar mai ai timp.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Creator de moda.Cunosti cele mai tari femei.

| ZyReXe a răspuns:

Eu sunt gunoier
Imi place aceasta meserie pentru ca fac ceva util pentru Pamant

Răspuns utilizator avertizat
| sensualus a răspuns:

Porn Star laughing)

| VictorL a răspuns:

Ms

| alexutzu1981 a răspuns:

Colaborator, desi nu este o meserie, dar cred ca intrebarea se refera la o activitate din care sa-ti castigi traiul. Referitor la a doua intrebare imi place pentru ca ma trezesc la orice ora vreau, muncesc putin, castig suficient, nu sunt stresat, petrec mai mult timp cu familia.

| Antonio23 a răspuns:

Game tester, Programator VisualBasic sau C++

Sunt pasionat de calculatoare de la 7 ani laughing.

| aikman01 a răspuns:

Presedinte cred ca e frumos... macar parlamentar... poti sa furi si sa nu patesti nimic ca ai imunitate

| VaLyPuFy a răspuns:

Poi..Meserie? ..chiar nu stiu dar mie imi place mult sa dansez..sunt la cursuri :p Soo..mda dans :p :*