| 125alex a întrebat:

Cum fac sa pun pagina de pornire la google vhrome >google
funda! ca la inter. explorer era acolo jos vrei sa selectezi pagina de pornire. vreau raspuns repede

10 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Asa ca seby!

| Niklauss a răspuns:

Inti in google chrome si langa bara cu siteu in dreapta de tot este o chestie cu 3 lini in orizontala dai clic pe ea si dai la setari si apoi scrie undeva On startup si acolo bifezi a 3 varianta cu Open a specific page or set of pages. si apesi pe Set page si apoi scrii la enter url pagian dorita si apoi dai ok si gata. Funda?

| 125alex explică (pentru Niklauss):

Nu prea merge

| 125alex explică (pentru 125alex):

Mai vreau

| 125alex explică (pentru 125alex):

Mi-a mers

| 125alex explică (pentru 125alex):

Am reusit

| 125alex explică:

Repede

| 125alex explică:

Multumesc!