| anonim_4396 a întrebat:

Cum este sursa de apa și canalizarea la camerele de cămin (ma refer la cele de 10m² cel putin) adica cele care nu au absolut nimic decât sa pui o chiuveta, merge sa tragi cumva apa și sa faci și în celalalt colt de camera un dus și un wc? Nu prea știu cum sa explic dar sper sa înțelegeți. Mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai doar ce este instalat prin constructia caminului. Iti dai seama cate trebuiesc facute daca ai vrea sa montezi in alt colt, ce spui tu? Toate toaletele au o singura scurgere, de sus pana jos, acolo unde sunt acum. Nu faceti față la toaleta?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai voie sa faci modificari in constructia unei camere de camin!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai voie sa faci asa ceva, este ilegal pentru tine, fiindca locuiesti la camin, care NU este propietatea ta!

| laurentiu35 a răspuns:

Nu cred că merge din colț în colț. Trebuie sa fie aproape, din câte știu e una singura. Ce vrei tu în plus faci racord separat