| TheWorstNightmare a întrebat:

Salutare. Are cineva idee despre combinatia de culori fino scortisoara si grafit pentru mobila living? Vreau sa imi fac o mobila pe comanda si as dori sa stiu daca dau bine cele doua culori. Puse monstrele una langa alta sunt OK dar nu pot sa imi dau seama cum vor fi la final. Daca a vazut cineva asa ceva pe vreun site, va rog sa imi dati calea ca sa o pot vizualiza. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| 9gygy a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci in plan 3D pentru living aceste culori combinate, folosind programul Schetkup de la Google sau alte programe similare. Are avantajul ca te ajuta sa faci mai multe combinatii si iti va fi mai usor sa alegi ceva pe propriul gust.