| alexadeea a întrebat:

As vrea sa fac o poveste Naruto ( puteti raspunde chiar daca nu stiiti ce anime este sau daca nu v-ati uitat la el ) Si am vazut ca nu prea mai sunt publicate povesti cu Naruto sau legate de acest anime, si ma intreb daca se merita sa postez si eu una. Se merita?

5 răspunsuri:
| pitik36 a răspuns:

Normal ca se merita daca are si o actiune care te intriga ar fi genial eu una as vrea sa citesc. Citesc mereu pe facebook povesti pe care le fac si ceilalti fani big grin

| alexadeea explică (pentru pitik36):

As vrea sa fac continuarea la naruto shippuden( adica naruto akkipuden, totusi nu stiu alt site decat sunphoto, si pe sunphoto nu voi primi asa multe vizite la povesti. Imi poti recomanda un alt site? eu nu prea stiu pe ce site sa postez.

| mihaela0014 a răspuns:

Nu sriu unde ai vazut tu ca nu se mai fac sau citesc povesti Naruto.Ba se fac si nu doar pe facebook.Eu iti zic sa o scrii si sa-mi dai si mie linkul pagini unde o vei posta.

| alexadeea explică (pentru mihaela0014):

Pai tu ce zici, as vrea sa o postez pe sunphoto, dar nu prea primesc vizite acolo. stii vreun site care ar fi mai bun?

| mihaela0014 a răspuns (pentru alexadeea):

Poti sa il postezi pe wattpad.com
uite aici https://www.facebook.com/mihaela.cosma.587?ref=tn_tnmn fecebookul meu daca vrei sa te ajut in vreun fel
sau daca nu poti sa-l postezi pe o pagina cu multe likeuri (rogi o admina s-o posteze in numele tau)