| GabyFresh a întrebat:

Buna happy ce anime imi recomandati ceva doar sa nu fie de dragoste :X laughing app amvizionat naruto, naruto shippuden ( inca ma uit ) soul eater, dragonout : the resonance etc asa ca vreau de genu acesta... happy

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna.
- Code Geass: Hangyaku no Lelouch (2 sez)
- Eureka Seven (2 sez)
- Kiddy Grade
- Kiddy GiRL-AND
- Macross Frontier

Vizionare placuta!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://anime.kage.ro/
Te pup!

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Mirai Nikki big grin

| mirelutza21 a răspuns:

Iti recomand FAIRY TAIL!(

| mirelutza21 a răspuns (pentru mirelutza21):

Acest anime de care iti spuneam, "Fairy Tail", se aseamana cu Naruto ShippudenhappyMajoritatea celor care au vizionat Naruto, iar apoi Fairy Tail au spus ca acest anime(Fairy Tail )e un anime shounen bun si e al doilea in top ul lor dupa Naruto. Unora le place One Piece, altora Bleach..acum nu stiu, fiecare cu parerile salehappyEu le urmaresc pe toate 4 si fiecare are o poveste interesanta si unica!winking

| GabyFresh explică (pentru mirelutza21):

Ma uit happy deja

| alexino998 a răspuns:

Bleach e cel mai bun. urmareste asta caci e asemanator cu naruto numai cai mai interesanta povesteawinking

| Blitz69fast a răspuns:

Si mie imi place naruto shippuden, vezi daca iti place blead(am vazut doar cateva episoade si mi-a placut.este cu vampiri)succes.

| aragonro89 a răspuns:

Iti recomand Bleach.