| Madalovenar a întrebat:

Ce anime-uri mi-ati putea recomanda in genul Naruto Shippuden, Soul Eater sau orice altceva care sa contina drama, comedie si romance?

Răspuns Câştigător
| HeiwaHaNeul a răspuns:

Mai intai de toate, ma bucur enorm ca iti place Naruto Shippuden :X! Si eu sunt un (mare) fan tongue. Iti pot recomanda cu incredere Bleach (am auzit ca e foarte fain ), de altfel m-am uitat si eu mai demult la cateva episoade. Ar mai fi Inuyasha (dar nu e la fel ca Naruto (Shippuden), chair daca exista puteri supranaturale, dar e frumos ), si chiar Dragon Ball(doar ca e mai vechi, si actiunea - parca - se petrece intr-o lume moderna, dar asta prin ultimele sezoane ), Fairy Tail,
Yu Yu Hakusho ( dar e tot un pic mai vechi - l-am vazut pe tot acum 3-4 ani si chiar a fost ok ) si mai este si Hell Girl.
Sper sa-ti placa cele pe care ti le-am dat >:d

2 răspunsuri:
| CostyMe a răspuns:

Bleach

| gabtytza a răspuns:

Jackie chan