| PuscaDorina99 a întrebat:

Buna,muti mi-au spus ca in naruto shippuden neji o sa moara este adevarat? crying((

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Da, e adevarat, Naruto a vrut sa activeze sage mode, hinata s-a pus in fata lui Naruto, apoi Neji s-a pus in fata Hinatei ca s-o portejeze de un atac al lui Juubi cred.
Funda?winking

7 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Cam da, a murit de mult

| piratuu a răspuns:

A murit inainte ca Sasuke sa intre in razboi sau cam asa ceva.

| Ritsuko a răspuns:

A murit deja, cu cateva episoade inainte ca Sasuke sa-si faca aparitia in razboi.

| Cristian2003 a răspuns:

Pai deja a murit dar nu stiu cum dar am vazut partea can Lee plangea pentru ca a murit si isi amintea cu cate la ajutat Neji parca nu mai tin minte.Dar imi pare foarte rau ca a murit pentru ca imi placea foarte mult de el

| PuscaDorina99 explică (pentru Cristian2003):

Oooo pacat speram sa nu fie adevarat... speram sa fie ca atunci cu hinata vs pain si at am auzit ca hinata a murit cu adevarat dar s-a dovedit contrariul asa speram si la neji pacat mi-a placut mult de el...modul in care candea lupta si felul in care lupta :* crying(((

| Cristian2003 a răspuns (pentru PuscaDorina99):

Si mie imi placea cum lupta