| anonim_4396 a întrebat:

Un anime romance plz cu grafici BUNE adica bune, si de preferat fara actiune, fara lupte. Adica sa fie school / slice of life. plz. nu mai pot trebuie sa vad unu romance. dau funda.

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Tonari no kaibutsu kun

| Sakura13574 a răspuns:

Kaichow wa maid sama
Ao haru ride
Nisekoi
Romeo x Juliet
Kimi ni todoke
Special a
Ookami shoujo to kuro ouji
Sword art online
Nagi no asukara
Magic kaito
Aldnoah. zero
Anohana

| beyondbirthday a răspuns:

Lovely Complex sau Love Stage (dar Love Stage e yaoi).

| Krises a răspuns:

Kotonoha no Niwa
are: Drama, Psychological, Romance, Slice of Life

este de fapt, un film, de vreo 46 de minute, dar merita sa te uiti happy

| ISilvya a răspuns:

Best anime ever: Ouran Highschool Host Club. (Romance-Comedie.) Funda? big grin

| anonim_4396 explică (pentru ISilvya):

Nu sunt fata :\
Prea multi baieti si o singura fata >.< Macar daca e o singura fata sa fie tot un singur baiat, sau un singur baiat si mai multe fete. Altu nu stii? :\

| ISilvya a răspuns (pentru anonim_4396):

Clannad.

| anonim_4396 explică (pentru ISilvya):

Vazut :\

| ISilvya a răspuns (pentru anonim_4396):

M. okay.

| 1Noname1 a răspuns:

Diabolik lovers. Imi place grafica si este destul de interesant

| anonim_4396 explică (pentru 1Noname1):

E pentru fete xD