| R1pstar a întrebat:

acum ceva timp am vazut un anime interesant dar num.ai 2 episoade din el si apoi nu l.am mai gasit era ceva cu un baiat ce vana demoni impreuna cu o fata cu un arc fermecat ce il ajuta fata era blonda si era ajutat si de o fata -vulpe-demon tin sa precizez ca nu ma refer la naruto bleach soul eater si nici ao no exorcist si nu cred ca era inuyasha ca era ceva gen nu cu haine dinacealea vechi ( kimonouri) era cu haine normale

funda cui imi da numele anime-ul

Răspuns Câştigător
| Laws a răspuns:

Isuca e anime-ul care il cauti. http://deseneanime.ro/lista_anime/isuca/.

| R1pstar explică (pentru Laws):

Mda mersi insfarsit l-am gasit pentru ca parca nu m-am simtit eu complet cand am vazut 2 episoade si mi-a placut si apoi nu am mai putut sa il vizionez

| R1pstar explică (pentru Laws):

Apropo nu sti este vreun s 2?

| Laws a răspuns (pentru R1pstar):

Nu... 90% nu o sa fie un s2

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Din ce ai zis acolo ar putea fi urmatoarele:
Madan no Ou to Vanadis
Seirei Tsukai no Blade Dance

Nu ai mai multe detalii? laughing

| R1pstar explică (pentru єχcєєℓ):

Am vazut doar 2 episoade din serial acum 2 ani deci nu am... dar stiu ca numele serialului era un singur cuvant