| KillMePlease a întrebat:

1. Ce te-ar face sa zambesti chiar acum?

2. Ce faci atunci cand nimic nu pare sa iti aduca fericirea?

3. Ce iti doresti sa nu fi existat in viata ta?

28 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Stiu eu...
2. Cred ca stau suparata si încep sa plâng. thinking
3.Multe.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sa castig la Loto.
2.Fac baie sau ma plimb singur de nebun.
3.Prea multe...

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Referitor la 1, stii doar ca e imposibil

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Mi-o creez fiindca nu gasesc vreun motiv pentru care sa zambesc. Am cautat mult pana sa ajung la concluzia asta.

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Zambeste pentru ca e soare afara, zameste pentru ca traiesti, zambeste pentru ca inca esti la scoala si poti sa iei note de 3 si sa chiulesti, zambeste ca esti trista happy

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Pai eu am mai zambit ...Cand am vazut niste copilasi afara jucandu-se, cand i-am auzit glasul tatalui meu...Au fost zambete de maxim 2 secunde, dar in mintea mea au durat mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Liberatatea, banii.
2.Ma plimb, ascult muzica, ma plang mamei sau oricui altcuiva, mananc niste dulciuri sau snacks-uri si beau cola, scriu povesti, compun versuri, desenez, ma joc pe pc, ma uit la un film bun, ceva ceva tot ma trezeste din stari din astea pana la urma...
3.Prea multe chestii de enumerat...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Incerc si eu sa gasesc ceva care sa ma motiveze...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Ce te face sa crezi ca nu vreau? Vreau, insa am nevoie de o perioada de liniste, adica o perioada in care sa nu mi se mai intample lucruri care sa ma demoralizeze si mai mult, ca sa pot sa ma adun, sa ma gandesc la ce am de facut ca sa-mi fie bine...
,, Tu chiar ai pentru ce sa lupti'', dar tu nu ai?

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Am o intrebare care nu prea are legatura cu ce discutam aici (nu esti obligat sa raspunzi daca nu vrei asta).
De ce ti-ai schimbat numele si poza de profil?

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Interesant...
Cred

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Poate doar tu crezi asta...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Ma repet, poate si asta crezi doar tu...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Din cate stiu eu, nu cred ca fost vreun moment in care sa incerc sa te opresc din a crede ce vrei tu sa crezi...
Asa ca, poti continua sa crezi ceea ce crezi tu, nu-ti voi sta in cale.

| OldSoul a răspuns:

1. Sa-mi spuna o persoana ca ma iubeste.
2. Incerc eu sa le aduc fericirea in viata altora, respectiv ma gandesc ce ar trebui sa fac pentru asta.
3. Sentimentele.

| unprietenaproape a răspuns:

Nimic
rabd
totul, eu

| Sociopat a răspuns:

1 probabil bani
2 merg mai departe
3 nimic. n-ar mai fi viata mea daca ceva ar lipsi

| KamaSutra a răspuns:

1. O persoana
2. Nimic, nu-mi pasa
3. Imi place viata mea asa cum e

| IsabelaIssa a răspuns:

1. Iubitul meu
2. Incerc sa ies din depresie si sa vad lucrurile intr-un sens mai bun.
3. Boala.