| Amegadaisuki a întrebat:

Ce crezi ca ar putea sa iti aduca fericirea big grin?

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acum o face http://www.tpu.ro/......7oDQHR0PfU :x

| AvalohAlyn a răspuns:

Realizarea pe plan profesional, emotional si social.happy Si poate mantuirea.

| AFR81 a răspuns:

Ce intrebare banala, inutila, pusa asa la trecerea timpului, pusa sa te afli in treaba. Daca era prima de la tine n-as fi spus asta. Ti-as spune din nou ca mi-ar aduce fericirea o intalnire cu cel din poza, cu "El Maestro" Roger Federer, dar nu-ti spun pentru ca afirmi din nou ca este ceva banal, prostesc ce-mi doresc eu, usor de realizat. O curiozitate: tie sarpele ala pe care-l tii in gura iti aduce fericirea?

| Amegadaisuki explică (pentru AFR81):

laughing)))) nuuu, nu sta i mi aduce fericirea ala este doar un hobi da in fine nu conteaza big grin

| AFR81 a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Daca esti talentat, daca stii sa sufli bine in sarpe, ai putea avea o cariera care sa-ti aduca beneficii si implicit fericirea. In fine, tu stii cel mai bine.

| LoveSleep a răspuns:

Vecina dezrăcată.

| Amegadaisuki explică (pentru LoveSleep):

Cred ca asta mar face si pe mine fericit laughing)

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru LoveSleep):

Si ce se face baiatu ' daca nimereste o vecina de vreo 200 kg si 70 de ani laughing))?

| Amegadaisuki explică (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Nuuu cared ca are astfel de fantezi laughing) dar cine stie oameni sunt diferiti laughing)))

| LoveSleep a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

O să fugă să nu-i mănânce litera "b" din Dezbracata.

| Doub a răspuns:

Iubirea mea, patul.

| RainmakerX a răspuns:

Niste colegi asa ca mine. thinking

Ar fi nice sa am si eu cu cine sa vorbesc.

*De fapt am cu cine sa vorbesc dar nu multi ma inteleg. *

| KamaSutra a răspuns:

Pe mine m-ar face fericita o familie unita fara certuri, sa am un loc unde sa vin dupa o zi de munca si sa ma astepte familia zambitoare si sa vorbim despre tot ce ni s-a intamplat peste zi.

| AirănMeidăn a răspuns:

prea multe intrebari de genul

| Amegadaisuki explică (pentru AirănMeidăn):

Stiu dar vezi tu din intrebarile astea imi dau seama ce fel de oameni sunteti si daca merita sa imi pierd timpul pe aici tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

($_$) (dar sa ii muncesc eu )
Asa as putea sa imi indeplinesc toate visurile, sa calatoresc ceea ce mi'ar placea sa fac.
Sanatate si o persoana langa care sa ma simt bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intre acum pe usa cei de la My Chemical Romance, sa-mi cante la multi ani chiar daca nu e ziua mea si sa ma implore sa-i iert ca s-au despartit.

| CristinaSNC a răspuns:

El...sau cel putin asa cred :/

| BlackArt333 a răspuns:

Sa merg intr-o excursie!

| Lisiele a răspuns:

Pentru mine fericirea sta in lucrurile, gesturile, intamplarile marunte.
Uneori, daca stii s-o asculti, chiar si ploaia te poate face fericit.

| Sweet155 a răspuns:

Ambitia si tupeul imi aduce fericirea.

| xteeay a răspuns:

Un sot, copii, o cariera frumoasa si un oras frumos in care sa locuiesc! Cu toate ca, daca ar fi dupa mine, as prefera sa traiesc izolata, sa stau doar cu familia mea laughing))))))))))