| AvalohAlyn a întrebat:

Ai fi de acord cu donarea organelor tale de catre familie pentru alt om care are nevoie mare de organe sanatoase, daca tu nu ai reusi sa supravietuiesti unui accident? Ti-ai dori ca altcineva practic "sa traiasca prin tine"?
Eu cred ca ar fi un lucru superb si as accepta cu siguranta asta.
Voi ati fi de acord cu asta? Sa iti doneze organele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decât să-mi stea inima la 2 metri sub pământ, mai bine să stea în pieptul cuiva.

32 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Celor incapabili sa inteleaga probabil ca nu stiu sa le explic si nici nu am de ce.Cum nu am de ce sa explic ceva cuiva care nu vrea sa inteleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Asa zic mereu astia care nu stiu sa explice " eh lasa, nu inteleg ei" laughing.