Ai vrea sa petreci 20 de zile in Antarctica?

142 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Cum sa nu! Daca vii si tu cu mine. Sau macar stai in frigider douazeci de zile, ca tot aia e.

| Crainstorm20 a răspuns:

Da imi plac balenele big grin

| emmaemilia a răspuns:

Abia a venit caldura... Logic ca nu!
laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Sara2133 a răspuns:

Buna! Da, cred ca as vrea, dar nu 20. Vreo 1, 2. Sunt curioasa. Poate imi iau un aparat foto. Oricum, mersi pentru intrebare. Pa, pi!

| deny2002 a răspuns:

Nuuuu. E prea frig. Vreti sa mor?

| Cristi112 a răspuns:

Eu unul as dori o viata in Hawaii!

| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Da, aș dori să stau măcar 7 zile acolo. Am avea multe de învățat de la natură și nu numai. Este o zonă destul de misterioasă încât să-mi ispitească mintea mea curioasăhappy.

| AliBaba11 a răspuns:

Nu multumesc

| AalLeExX02 a răspuns:

De ce nu? Incearca tot timpul ceva nou ca sa iti traiesti astfel viata!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu, multumesc! laughing)))

| Rauldor a răspuns:

De ce să nu recunosc, sigur că da.Sunt amator de asemenea experienţe, suport mai bine frigul decât căldura.

| Alien2 a răspuns:

Mi-ar placea.Dar 20 zile mi se par exagerate.Cel mult 10.

| cherry127 a răspuns:

Categoric....NU

| j1NNNx a răspuns:

Daca ar fi 40 grade (ceea ce nici o data nu se va intampla) un calculator si 10 fete de "talie mondiala" as vrea sa stau si mai mult! >big grin

| ZeusdinBanat a răspuns:

Ar fi foarte frumos ( chiar daca este foarte frig ) sa petreci 20 de zile in Antarctica. E un loc foarte frumos si merita vazut. cel putin din punctul meu de vedere.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa! mi as dori enorm sa petrec chiar si un an de zile in ANTARCTICA!

| Henriette1165 a răspuns:

NU, as muri de frig, poate mai putin. happy

| xXPsychO983 a răspuns:

No.
xD

| Eu_Geo_1995 a răspuns:

Logic DA!

| AlexandruHS a răspuns:

Daaaa... happy

| reallove10012015 a răspuns:

Neaaa... sau poate daa.

| MariaMihaela1991 a răspuns:

Cred ca da... dar mai degraba as sta 20 de zile in Hawaii laughing

| Ionut_Laurentiu_1995 a răspuns:

Stiu si eu e cam frig de ce sa ma duc in antarctica? ce as putea face eu acolo?

| mgtow a răspuns:

Ar fi misto pentru ca imi place frigul

| Ioana124 a răspuns:

Nu

| WarriorCat a răspuns:

Poate. smug

| AlexAleex a răspuns:

Da,mi-ar placea foarte mult laughing.

| rares5555 a răspuns:

Da.