Ai vrea sa petreci 20 de zile in Antarctica?

142 răspunsuri:
| Trickster a răspuns:

Nu

| Aimee33 a răspuns:

Wow, chiar as vrea! Asta doar cu conditia sa fiu imbracata corespunzator. Dar o saptamana cred ca ar fi de-ajuns!hee hee

| LoveBlueSky a răspuns:

Da.Ar fi frumos dar mi-as lua haine foarte groase.

| MinionDodo a răspuns:

Sincer, nu. Nu as vrea. ☺

| BlackArt333 a răspuns:

Da, e frumos acolo! Sau cel putin asa cred... :/

| eXtremeAdy a răspuns:

Da, eu iubesc frigul

Răspuns utilizator avertizat
| Croampa a răspuns:

Prefer o viata in Norvegia! big grin

| darrio2007 a răspuns:

Pe caldura asta, da.

| StephanieS a răspuns:

Sa petrec? Adica party? Da! laughing

| Deniiisia a răspuns:

Normal, ar fi o experienta de neuitat.

| Kyılε a răspuns:

Bineinteles, ar fi ceva nou pentru mine.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Pe caldura asta, as avea un gand sa ma duc, dar totusi mai bine la 28 de grade decat la -40 laughing

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Nu. probabil nu aş rezista.

| DenisIonut01 a răspuns:

Mi-ar placea ar fi o experienta unica desi nu imi place frigul si nu cred ca as rezista.

| byabubu a răspuns:

Daca as fii bine imbracata si sa nu-mi fie frig, da!

| MiryamDeniz a răspuns:

Visul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as arunca hainele in ocean ca sa ma asigur ca nu mai plec de acolo

| ciribist a răspuns:

Nu

| promobile320 a răspuns:

Eu zic sa nu va mai plangeti. Va spun din experienta, am fost anul trecut intr-o croaziera in Antartica care a costa 3450€ daca va intereseaza pretul, pentru fix 19 zile. Si a fost uimitor! Daca va luati haine groase, caciuli, manusi etc., nu veti avea probleme! P.s. Am fost prin agentia de turism Agetur, pe care o recomand! Deci da, as repeta experienta! happy

| pci27 a răspuns:

Sincer, nu.