| anonim_4396 a întrebat:

Am visat că era noapte si prin tot orasul erau militari straini care intrau peste oameni in case. Apoi au intrat 2 si la mine, iar eu si inca cineva care era cu mine ne.am ascuns intr-o camera, ne-au vazut, au impucat prima data pe cel care era cu mine, iar apoi pe mine... nu a trecut mult timp si a mai intrat unul si ne-a mai impuscat si el cate o dată, de data asta simtisem si mai mare ca prima data, dar totusi nu murisem. dimineata veneau soldati de ai nostri, si ne scoteau din casa, si cel care m.a scos pe mine mi-a spus ca s-a indrogostit de mine... iar apoi cand am iesit in strada toata lumea era afara, iar parintii mei care au venit acasa in timpul ala ne-au luat si am plecat la o casa departe de orasul nostru unde urma sa fim in siguranta. Stiu ca este doar un vis, dar mereu imi place sa stiu despre ce visez. Cine poata sa imi spuna ce inseamna fiecare particica din vis, primeste FUNDA.

8 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Tin sa te anunt ca pe TPU NU avem talmacitori de vise.Ca atare poti cautape siturile de specialitate cum ar fi cevisez.ro! Si multe altele.....toate diferite!
Succes!

| OldSoul a răspuns:

Este doar un vis!
Nu le mai acorda importanta, visele raman doar vise.
Daca le acorzi o prea mare importanta exista posibilitatea sa-ti distruga viata aceasta obsesie de a le interpreta.

| Dismally a răspuns:

Nu are mare semnificatie visul tau, poate doar aceea ca iti doresti pe cineva langa tine, cineva care sa te protejeze si sa te iubeasca.

| LostInPark a răspuns:

Vai bunicuto, dar ce buze mari ai!
Bine ca n-ai visat jderi care intrau si ieseau din vizuina.Atunci ma inroseam tot ca sa-ti zic ce inseamna.
E foarte simplu la tine.Ruda cu 50 Cent, ala cu 9 gloante in el, tu cu doua in tine.50 de lei pana acum.
O sa se indragosteasca un soldat de tine. 100 de lei.Sau scad tot si fa-mi o caldare dintr-aia buna.
Deh, imi place sa ajut!

| asdfghjkl00 a răspuns (pentru LostInPark):

Oamenii ca tine trebuie împușcați. Nu știu cine te ia în seamă pe tine. te-am pupat

| LostInPark a răspuns (pentru asdfghjkl00):

In concluzie, inca nu te-ai trezit daca visezi impuscati.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru asdfghjkl00):

LostIn asa e el mai g lumet, nu trebuie sa te superi.
Repet.Nu exista persoana care sa-ti talmacesca visul 100%

| ShaOfHatred a răspuns (pentru LostInPark):

Rekt.