| T0T a întrebat:

Aveți gânduri bolnave? Aveți curajul să le împărtășiți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am și gânduri bolnave și am și curaj să le împărtășesc. Sunt prea multe, aici e problema laughing.
Nu mă gândesc la sinucidere sau alte chestii să-mi fac rău mie, mă gândesc să le fac rău altora, celor care merită devil.
Altele sunt perverse (aici n-am curaj să povestesc) rolling on the floor

48 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Eu as omori multa lume. Incepand de la criminali si terminand cu violatori si pedofili, ultimii ar suferi cel mai mult. Merg pe ideea ochi pentru ochi si dinte pentru dinte.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa iau niste pastille si sa termin cu mine...haide sa o terminam,de ce mai strigamrolling on the floor era o melodie.

Dar nu am curaj... oricum daca as avea as face-o pe o scoala,unde-i multa lume, sa se holbeze lumea ca la urs...happy

Imi stii povestea, imi stii necazul, l-am scris pe TPU ieri.Dar totusi astept, poate vine o zi mai buna.

| T0T explică (pentru AvalohAlyn):

Ar fi o cea mai proastă soluție, doar gândește-te la familia ta. Dacă te sinucizi nu rezolvi nimic că în final tot mori, dar așa dacă rămâi în viață poți spera la ceva mai bun.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru T0T):

Oricum adolescenta nu am avut,prieteni n-am, iubita n-am, cu scoala sunt in urma, viata sociala n-am, virgin sunt,. ceva talent neobisnuit nu am...hobbyuri marete nu...sunt un om neom

| T0T explică (pentru AvalohAlyn):

Cu virginitatea mai ai timp destul până să te plângi.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru T0T):

Da.Pe la 30 de ani imi scriu pe frunte.Virgin.Asta daca nu urla hormonii in mine si ma duc la vreo...Doamne ferestehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Parca mi'ai citi gandurile, man.
Ce Dumnezo' cumva suntem gemeni?
Pe bune vorbesc...(O_O) (._.)

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate doar frati de suferintalaughing

| Doub a răspuns:

Ohoo, am o groază.

| T0T explică (pentru Doub):

Poți să le împărtășești?

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Nu, doar eu le ştiu şi nu e ceva ce aş vrea să afle şi altcineva.

| KamaSutra a răspuns:

Mai demult m-am gandit la o sinucidere dar nu merita sa-ti iei viata, ti-a fost data si trebuie sa te bucuri de ea, doar ca in momentul acela nu mai eram eu si nu mai vedeam nicio solutie, insa ce m-a ajutat au fost rugaciunile big grin

Apoi, odata m-am gandit sa fug de-acasa fiindca...meh,detalii big grin

Dar trebuie sa fii puternic happy

| syd2 a răspuns:

Am gandul sa le spun oamenilor ce cred cu adevarat despre ei.

| Croampa a răspuns:

Da, as vrea sa vad cum traiesc criminalii gen Jeff, BEN si personajele de genu'( nu ma judeca, unele pot exista).
As vrea sa experimentez o saptamana viata de criminal si dupa sa pot sa revin la viata mea normala. Cica Jeff mananca din cadavre... thinking

In fine, tu ai ganduri de genu', Grey? big grin

| T0T explică (pentru Croampa):

Poate, dar nu le împărtășesc.

| RareşTPUro a răspuns:

Cateodata am ganduri necurate cum ar fi: Sa beau ceva ca sa imi fac rau, sa fac ceva rau... fara a ma gandi la consecinte. Asta doar atunci cand sufar din cauza iubirii exagerate.

| Suck a răspuns:

Ar fi ceva... sa desfiintez penitenciarele, marii infractori sunt in libertate.

In loc de inchisoare as alege pedeapsa cu moartea.

Si as da foc lumii.

P.S: Mi-am cumparat bricheta antivant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Interesante gânduri, dar ar fi mai ușor să dai foc lumii înainte să desființezi penitenciarele, în cazul în care nu vrei să-ți dispară bricheta antivânt laughing).

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Dacă vrei și ți-e teamă să detaliezi aici poți să îmi spui mai multe pe privat laughing Nu de alta dar eu sunt curios, asta dacă ai curaj să îmi spui doar mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Ma tot gandesc la o posibila sinucidere X__X. (Nu ma judeca)

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu ai putea intelege.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Pune-mă la încercare.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani ai? Hai sa ne sinucidem impreuna.Nu cred ca am mai vazut o sinucidere in doirolling on the floor sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Stii acel sentiment cand simti ca nu apartii acestei lumi? Nu te poti incadra in normele societatii si gandesti negativ intri in depresie si stres, nu ai pe nimeni langa tine sa te inteleaga : familie, prieteni etc. Probleme de sanatate etc.
Cam astea...

| T0T explică (pentru AvalohAlyn):

De fapt sinuciderea în doi ar fi mișto între doi îndrăgostiți. Ascultă :

https://www.youtube.com/watch?v=mAqK4dElUEI

Doar glumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Poti vedea si pe profilul meu big grin
Sinucidere in doi? ...fi serios...

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu știu dacă îl știu dar dacă vrei să îmi împărtășești mai multe lucruri aștept mesaj. Poate dacă te descarci te va face să te simți și mai bine. Acum cum vrei.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.Nu imi amintesc sa fi fost vreo sinucidere in 2 in Romania...gandeste-te ca ar putea vorbi toata Romania pe la acces direct despre asta...doar glumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Hmmmthinking pun pariu ca ai 16 ani, de fapt sunt sigura ca ai ..nu ca ar conta
Da ...in alte tari se intampla mai ales daca exista cupluri EMO big grin

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mult mai multi ani.Fac 21 pe 19 august.Dar am mintea de copil nematurizat.Haios si trist in acelasi timp.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

"ma gandesc sa ma sinucid, nu ai intelege!"
tumblr all the way

on-topic: am mai mereu, si nu sunt ganduri gen sinucidere, pentru ca alea mi se par normale, sincera sa fiu. de impartasit, nu am de ce sa o fac si nici cui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate. NU, nu le-as impartasi NICIODATA, vrei sa ma ia politia?

| doreal a răspuns:

Nu mai am.
Recunosc ca si eu am avut ganduri bolnave despre sinucidere si prostii de astea, dar le-am vindecat.

| Happyjump a răspuns:

Da, chiar am, fara sa vreau, de toate naturile.

| SweetMinion a răspuns:

Cateodata chiar am, ganduri bolnave insa doar atunci cand vine vorba de sinucidere(nu stiu daca la asta te refereai si tu). Mai ales in timpul scolii. Toti vor sa fiu marioneta perfecta, sa fac totul bine si sa nu gresesc niciodata, doar fratele meu mai mare care chiar pare sa ma inteleaga ma mai ajuta cu mentinearea unei mentalitati sanatoase, insa foarte putin.
Am ajuns sa am o sticluta de plastic cu mine peste tot in care tin diferite medicamente, poate ca o sa am un boost si o sa le iau intr-o zi pe toate.
Atatea ocazi au fost in care puteam sa plec de pe lumea asta, sa fiu libera, sa nu mai doar a marioneta a societatii, insa mereu era vreun gand care ma oprea. Totusi, de fiecare data cand imi spun problemele, parca e un gand in minus care sa ma impiedice.
Mereu m-am intrebat, cat de mult va mai fi pana sa fac vreo prostie?

| T0T explică (pentru SweetMinion):

Bagă-ți mințile în cap. Tu alegi dacă vrei să fii sau nu o marionetă a vieții, și din punctul multora de vedere mai liberă ești ca marionetă a societății în viață decât moartă. Trebuie să nu mai le satisfaci așteptările celorlalți și să faci ceea ce vrei tu cu adevărat să faci și asta ține numai de tine. Așa poți fii liberă. Și dacă ai și alte supărări să știi că ziua de mâine nu știi niciodată ce îți aduce deci lasă prostiile astea de o parte. Mai gândește-te la cei apropiați ție care vor suferi foarte mult.

| BlackArt333 a răspuns:

Odata am vrut sa ma sinucid! devil

| Cortex a răspuns:

Moarte...daca o voi face, nu voi muri, voi fi eliberat

| Lisiele a răspuns:

Aici daca nu esti din vreo gasca n-ai trecere, dar hai sa ma risc pentru ca mi-a placut intrebarea.
Daca am ganduri murdare se pun si alea la ganduri bolnave?
De alea bolnave de tot n-am.

| T0T explică (pentru Lisiele):

Se pune. Păi și ai curajul să le expui aici?

| Lisiele a răspuns (pentru T0T):

M-am gandit mult, daca sa mai scriu, nu prea merg in ton cu moda sinuciderilor...deacum ii dau inainte.
V-ati gandit vreo data cum ar fi s-o faceti in aer(sexul), sarind cu parasuta, pe ploaie...la inaltimea aia, la intensitatea aia?

| T0T explică (pentru Lisiele):

Prea multe chestii cu sinucidere, credeam că vi cu ceva nou laughing

| Lisiele a răspuns (pentru T0T):

Nu era vorba de sinucidere,dar nu-mi da voie sa scriu,s-o faci in aer, sarind cu parasuta, nu sinuciderea(aia-i fara parasuta), dragostea, sau sexul.

| T0T explică (pentru Lisiele):

Aaaa acum înțeleg. Prea taree. Îmi place cum gândești. laughing

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu am ganduri bolnave.

| alGaddafi a răspuns:

Să am cel puţin 1.000 de capete americane ca trofee din postura de rebel.Destul de bolnav, nu?