| Lady a întrebat:

Bunahappy
A murit Madalina Manole?:O
Nu`mi vine sa cred!`.sad
RIP.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nici mie nu-mi vine sa cred! Incredibil! Probabil a intrat intr-o depresie profunda. Am inteles, ca s-a intoxicat cu niste pesticide. Pacat de copil si sot... Au ramas singuri. O apreciam foarte mult ca om si ca artist. Inca nu pot sa cred, ca nu mai este...
Puteti sa va uitati acum pe ProTV la emisiunea lui Maruta. Se discuta pe aceasta tema. Poate vom putea sa aflam mai multe detalii.
Sa se odihneasca in pace!

| LostInDreams a răspuns:

Da, a murit.Se zice ca s-ar fi sinucis:|. Intra pe www.protv.ro si gasesti mai multe acolo.Pacat ca a murit, era tanara:(.

| Face2face a răspuns:

Da. Din pacate.crying