| DarkGirl a întrebat:

Am ramas shocata cand a venit mama de la munca si mi-a zis ca a murit madalina manole, nu imi vine sa cred, ce motive avea sa se sinucida?

8 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Doar ea stie de ce sa sinucis.

| LostInDreams a răspuns:

Din fericire nu avea motive deloc.Era tanara, frumoasa, talentat, avea familie, faima, fani. E adevarat ca a avut nu stiu ce boala, dar chestia aia a trcut.Nu se stie inca sigur daca s-a sinucis. Oricum e trist.sad

| cretzufinish a răspuns:

Inca nu realizez ca a murit, cu atat mai putin in varianta sinuciderii. Tot ce se va discuta de acum incolo vor fi doar supozitii, nimeni nu va sti ce a fost in sufletul ei si mai ales in mintea ei. Pacat!straight face Dumnezeu sa o ierte. sad

| AleandraIleana98 a răspuns:

Si eu sunt socata. Am urmarit toata ziua la tv despre ea. Nu se stie sigur ce motive ar fi avut dar sunt multe ipoteze. Unii zic ca s-a sinucis alti ca a fost ucisa dar daca vrei uitate pe acasa kanal d sau alte programe ca cam peste tot se vorbeste despre ea.
P. S. Maria Merisoreanu a declarat pe acasa tv in seara asta ca s-a dus intr-o zis la medic si s-a intalinit cu Madalina si aceasta era foarte abatuta. Sper ca te-am putut ajuta

| Katherine † Pierce a răspuns:

Nu cred in acest lucru.Nu avea de ce sa se sinucida. 5 ani a facut tratamente pentru a naste un copil, deci nu ar fi vrut lase singur acum.Desigur,este vorba si despre depresia post-natala, care apare dupa nasterea copilului...Doar ca copilul ei are un an deci e exclus.Sunt de parere ca a fost o crima, si nu o sinucidere.Mesajul gasit in telefonul ei era ceva de genul "Stiu ca toti ma iubiti si imi pare rau, dar nu ma mai simt frumoasa.". Nu mi se pare deloc normal.Acesta nu e motiv de sinucidere...Era o femeie care iubea viata, plina de optimism si mai ales, care avea o cariera, talent si un copil minunat. Oricum, sunt sigura ca nimeni nu o va uita pe "fata cu parul de foc".

| sandy a răspuns:

Ce? A murit Mădălina Manole!?!

| myxolaryy a răspuns:

Da sieu a cantat foarte bine si era asa de fericita a dat un interviu in care a spus ca are de lansat un album nou si ca este fericita ca e mamica si are o familie se zice ca sa sinucis cu niste pliculete de iarba otravita.si eu is shocata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sinucis pentru ca a cedat psihic cred si mai cred ca s-a saturat de viata sau ceva de genu ca nu cred ca sa sinucis asa ca nu avea ce face, doar are un copil de 2 ani nu? deci cred ca nu se mai simtea femeie