| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema am cearcane si nu stiu cum sa scap de ele.am incercat castravezi si cartofi cruzi sa imi pun pe ochi dar degeaba pana si fond de ten am incercat dar nu prea as vrea fond de ten. ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

Hei:*si eu a, pus o astfel de intrebare pe TPU si am rezolvat problema in 2 zile...cureti un cartof mare crud il dai prin razatoare il pui in tifon si il pui pe ochi jumatate de ora. dimineata sau cel mult in 2 zile nu mai ai absolut nimic:*garantezwinkingsucces:*

| Anemona a răspuns:

Imi cer scuzelaughing...nu am fost atenta la faza cu cartofiihappydar poti sa folosesti anticearcan ...sau daca nu inseamna ca trebuie sa dormi mai multhappy

| riela a răspuns:

Exista un,, creion anticercan", pentru a masca.