| bLu3 a întrebat:

din nou am o intrebare care mi-a pun mereu, cat de aproape e sfarsitul tuturor lucrurilor? as dori sa vad ce parere aveti si voi, deoarece stim cu totii ca un sfarsit totusi va fi

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

2012.Clar.Atunci ne ia dracu pe toti...asta,murim conform mayasilor. Daca ei au fost asa "talentati & smecheri" sa prezica sfarsitul lumii inseamna ca au dreptate.Sau marele Nostradamus celebrul astrolog a carei diploma de libera practica este unul dintre cele mai celebre falsuri din istorie.Toata lumea l-a ridicat in slavi cand au citit ei printre randuri de atacurile din 11. 09. 2001 ar fi fost prezise.Nostradamus si tu, rege mayas spre ca de acolo unde santeti va tavalati pe jos de ras vazand isteria asta.Sincer,si eu.Asta nu inseamna ca am sa incetez lucrarile la buncarul subteran de sub casadevil