| Parisblue a întrebat:

In curand o sa fie aniversarea parintilor mei si m`am gandit sa le fac o surpriza: sa le fac micul dejun...si inca ceva, un cadou mic. Intrebarea mea este :Ce as putea pregati la micul dejun? sa fie mai special, dar nu ff greu de facut.
dau fundalove struck
[si inca o intrebare... ce as putea sa le mai cumpar pe laanga aceasta surpriza?]

2 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Pe o frunza de salata pui 2 ochiuri, cateva felii de sunca si cascaval feliate. Pui si cestile de cafea si cafeaua o pregatesti, gata de servire. Cadoul... pe masa de mic dejun pui o vaza cu 3 fire de trandafiri. Sanatate lor si tie!

| iauru a răspuns:

Obligatoriu cafea ca sa ai motiv sa le cumperi cesti frumoase pe care sa scrie ceva legat de aniversari
si de mancare pai la micul dejun ce se mananca iaurt, oua, paine prajita...
orice ai face gestu conteaza si o sa le placca nu rebuie sa te stresezi. zi-le ca-i iubesti si asta o sa-i faca fericiti