| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie aniversarea iubitului meu şi nu ştiu ce să-i cumpăr cadou. Aş vrea să îi iau ceva util. M-am gândit la un mp4 sau o rama foto. Încă nu m-am decis, însă mai vreau idei. Şi încă ceva. Aş mai vrea să îi fac o surpriză, exceptând cadoul propriu-zis. dar să fie ceva inedit.nu chestiile comune cu vin, frişcă, muzică şi lumânări. Ceva mai special. Ceva ce să nu uite prea curând! happy Aştept idei! happy

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ce barbat n-ar visa sa primeasca de la iubirea vietii lui o licenta de windows, credit pe telefon sau niste banuti in plic sa-si ia el ce vrea? rolling on the floor stie ginutza...ok, sa fim seriosi.
Un player e o idee draguta, ascultam muzica in autobuz, cu bicicleta, in tren si cam pe oriunde asteptam. E o amintire placuta si e dragut sa asocieze cadoul de la tine cu ascultat muzica. Insa cele mai frumoase cadouri sunt cele personale. Nu cele scumpe, nu cele care plac "barbatilor", ci ceva care sa simta ca e cu adevarat pentru el si de la tine. Asa ca tu il cunosti cel mai bine si ii stii slabiciunile, tu trebuie sa stii. Poate fi ceva facut special pentru el, ceva facut de tine daca e posibil, nu e nevoie sa coste mult, ci sa fie personal. Noi nu-l cunoastem asa ca putem sa-ti recomandam doar chestii generale.

| emmasweet a răspuns (pentru cristacheceliute):

Mi-a plăcut răspunsul tău happy mulţumesc

5 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi si fa-i ceva personalizat, o cana sau o perna. Sigur ii va placea. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| Letmehelpyou a răspuns:

Salut. Am cautat pe google si uite cam ce am gasit. Personal nu ma prea pricep foarte bine la cadouri dar daca ai putina imaginatie ai nevoie doar de o baza pe care sa o dezvolti. Sper sa te ajute linkul de mai jos.

http://ginutza-star.blogspot.com/2009/11/cadouri-pentru-barbati.html

| RedHeart a răspuns:

Am cate un raspuns pentru fiecare intrebare...
1. Pentru a gasi cadoul perfect ai nevoie de un singur lucru, sa il cunosti bine si sa stii ce ii place, doreste ca baiat eu sunt incantat de lucrurile personalizate si nu prea comune gen: o bricheta din argint cu numele lui pe ea(daca este fumator), un ceas tot la fel cu inscriptie etc.
2. Fi creativa nu iti putem da noi idei pentru ca noi nu il cunoastem asa de bine ca tine, fa-i o surpriza sa fie pe placul lui nu pe placul nostru!

| emmasweet a răspuns (pentru RedHeart):

Păi e cam greu.nu cred că există cadoul perfect.el nu fumează.nu prea bea. ceas nu pot să îi cumpăr pentru că e pretenţios laughing adică are el anumite gusturi care nu coincid cu ale mele. ştiu că îşi doreşte un player.cred că la asta voi rămâne.şi în plus îi voi organiza încâ 2-3 mini surprize happy. oricum va aprecia eforturile mele.sunt convinsăhappy