| alinaaaa03 a întrebat:

Buna ma numesc Alina si am 17 ani, dau funda si vot
Am o prietena are 14 ani jumate, vinerii si-a inceput viata sexuala acum regreta, a facut neprotejat, acum plange incontinu, l-a intrebat pe baiat daca s-a terminat in ea, el a zis ca "nu stai linistita", dar azii dimineata la 7-8 veni la mine plangand, ca ia curs putin sange de l ciclu, si nu stie ce sa fac, ii este frica sa nu ramana gravida, sau sa fii ramas... ce inseamna daca ii curva sange? va rog mult ajutati-ma, vreau s-o ajut si ea ma ajutat mereu pe mine, va rog, funda

1 răspuns:
| marmusic a răspuns:

Nu nu e insarcinata faptul ca ii curge sange asta inseamna ca nu mai e virgine sper ca te-am ajutat baftawinking