| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem sa esti la un eveniment (nunta)si,, ti s-a pus pata" pe un baiat (adica te-o atras un anumit baiat). Cum poti sa ii atragi atentia ca la final sa vina sa vorbeasca cu fata?

Ce gesturi trebuie sa fac?

Ex: eu m-am gandit ca sa il intreb daca nu imi face o poza (adica cand mai sunt cu vreo persoana si sa ne faca poza ).

Dau funda celui mai bun raspuns.

Multumesc.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai buna metoda care este si verificata ar fi sa dansezi cu el un dans mai lent si sentimental in timpul careia sa iti simta caldura trupului tau.In tot acest timp ai putea sa-i propui chiar si sa esti pana afara dupa dans pentru a continua in liniste discutia.Ai putea face toate astea in functie de cat esti tu de indrazneata sau de ce nu tupeista.Succes.

| neutrino a răspuns:

Ideea ta este grozava.

| LoveSleep a răspuns:

Poți doar să speri ca el să facă primul pas.
Sau te plimbi cu o sticlă de bere în mână și îi zici "mă inviți la dans sau ce tot faci?"
O să se gândească că dacă nu la dans, sus în cameră tot o să-i iasă ceva. Când o femeie e beată, bărbatul vede doar lucrurile bune care s-ar putea întâmpla cu ea. Baftă.

| Țoglă a răspuns:

Pur și simplu vorbește cu el. „Ai o țigară?" stați afară pe la fumat etc.
Chestia cu dansul îi clasică, s-ar putea să nu vrea să danseze.Și nici chestia cu poza nu-i rea, numai că trebuie să te mai gândești ce să-i spui după "mulțumesc".