| anonim1 a întrebat:

Momentan lucrez la o firma de mobila ca electrician la intretiinere, salar 850 lei plus 20 bonuri,serviciul este aproape de casa!(undeva la taramacolo si locuiesc).Am primiit o oferta tot ca si electrician la o firma care face instalatii,bransamente, linii de medie tensiiune... salar de 1600 lei.Cand lucrarile sunt in afara judetului se primesc 2 mese pe zi si cazare, cand lucrarile sunt in judet venim cu masina acasa zilnic! sa raman la firma unde is amu sau sa incerc la a doua de care v=am zis? un sfat va rog...

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca te crezi in stare, eu zic sa mergi, ca nu-ti strica niste bani in plus.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu sincer m-as muta, imi si place sa ma plimb, cat de putin, daca merg la 20 de km de casa tot e bine laughing)

| mihai69 a răspuns:

Cine nu riscă, nu câștigă!