| Eda21 a întrebat:

Ce părere aveți despre Universitatea din București? Cum este atmosfera? Cum sunt profesorii?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu stiu nimic despre ea. Nu am pe nimeni acolo. Poti sa cauti pe Facebook grupul de admitere. Ai putea sa gasesti studenti din ani mai mari care ajuta bobocii sa se integreze si sa le raspunda la anumite intrebari. Cel putin la geografie asa este. Poti incerca macar.

Răspuns Apreciat de Editori
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Universitatea din Bucuresti are cateva facultati. Nu poate sa iti dea nimeni o parerea despre Universitate, ci doar despre facultatea la care este. Nu e totul roz in facultate, sunt si lucruri bune si lucruri care nu sunt bune. Eu sunt studenta la Facultatea de Geografie si are si plusuri si minusuri. Sunt cativa profi care sunt super misto si in general toti vor sa te ajute daca ai nevoie. Despre oamenii de la conducere, doar cuvinte de lauda.happy Pana acum nu credeam ca se poate implica decanul atat de mult, sa raspunda oamenilor care vor sa dea admintere, sa ii indrume si sa le rapsunda la intrebari. Sunt si lucruri negative, cum ar fi ca iti sunt predate cam aceleasi lucruri la materii diferite si stai foarte multe ore la facultate. Dar cum am zis, toate au plusuri si minusuri.

| Eda21 explică (pentru Aasdfghj):

Mersi de răspuns! Despre facultatea de istorie ce îmi poți spune? Este ok? În octombrie voi începe facultatea de istorie.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu stiu nimic despre ea. Nu am pe nimeni acolo. Poti sa cauti pe Facebook grupul de admitere. Ai putea sa gasesti studenti din ani mai mari care ajuta bobocii sa se integreze si sa le raspunda la anumite intrebari. Cel putin la geografie asa este. Poti incerca macar.