| anonim_4396 a întrebat:

Buna ` TPU ma numescc` Andreea si imi place de un coleg din clasa, Cum pot sa ii spunn ce simt pentru el >? ` Stiuuu ca si el ma place deoarece se uitta mai tot timpul la mine ` ii pauze se da pe langa mine` sau ma tachineaza`. Va rogg` ce sa facc? Dauu funda!~puppy dog eyes love struck

Răspuns Câştigător
| Bogdan48 a răspuns:

Poi sunt cativa pasi: 1.In ce clasa esti?(poti sai scrii un bilet si sa ii spui ce simnti)
2. daca ai nr lui de tel (daca nu il afli)il suni si ii ceri sa va vedeti undeva deoarece ai ceva sai spi(sa NU ii spui la tel sau pe mess ci fata in fata)
3.cand vine ii spui ce simnti
ca de Ex:Buna (numele) am observat cum te uiti la mine si... vroiam sa-ti spun ca imi plk de tine de ceva vreme. (Simplu si usor) fundita? (P.S Succeswinking )

3 răspunsuri:
| Bogdan48 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor mersi pentru Fundawinking love struck

| katomika a răspuns:

Fii tu cea care face primul pas... daca el e mai timid...