| Maryyyaa a întrebat:

Heeey. Un coleg se tachineaza in pauze cu alte fete dar se uita la mine. L-am prins de câteva ori uitându-se la mine in ore. Oare mă place?

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nu pot sa-mi dau seama doar din atat.

| Nirvanaaa a răspuns:

Daca le tachinează pe toate, nu poți interpreta ca te place doar ca se uita la tine.

| Maryyyaa explică (pentru Nirvanaaa):

Pe mine mă tachineaza mai mult decât pe celelalte fete. Noi suntem colegi de bancă și îmi tot fura penarul, telefonul, face glume cu mine iar odată ne-am plictisit la ora de geografie și vorbeam iar doamna ne-a văzut și l-a trimis pe el sa stea in prima banca să nu mai vorbim și s-a întors și mi-a zâmbit

| Together a răspuns:

Depinde cat de des, si cat de lung se uita. Cand te-ai uitat la el cum a facut?

| Maryyyaa explică (pentru Together):

A zâmbit

| Together a răspuns (pentru Maryyyaa):

Pare ca flirteaza cu toate tipele, si e placut in general de ele.

Se uita si zambeste si la alte fete? Cred ca daca te-ar placea in mod deosebit ar veni la tine sa vorbeasca, nu pare ca are mare dificultate sa faca asta.

Tu cum te compari cu fetele cu care interactioneaza? Esti in aceeasi liga, mai atragatoare, mai putin atragatoare?