| Zigy a întrebat:

Buna ziua!
As dori sa pun si eu o intrebare, in legatura cu balnefiziokinetoterapia. Dupa cei 3 ani in urma carora poti obtine diploma de licenta, 2 ani de masterat. Exista si doctorat?
Poti ajunge doctor dupa ce termini balnefiziokinetoterapia? Un doctor balnefiziokinetoterapeut?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doctor în științe balneo cu doctorat după o școală de 3 ani, nu am auzit.
Medic cu 6 ani de facultate și definitivat, specialist în domeniu, da. Unul mă tratează pe mine acum.