| bulebule a întrebat:

Care-i cel mai naspa film pe care l-ati vazut? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Dear John.La cata reclama i-au facut ma asteptam sa fie un wow de zile mari.Rasuflat rau filmul. Ei au crezut ca daca il pun in rolul principal pe unul dintre cei mai sexy actori ai momentul creste calitate filmuluioh go onNimic mai fals. Povestea filmului e mediocra si replicile nu se leaga intre ele.Ar fi vrut sa trateze si tema autista dar mai mult si-au batut joc de ea.Urat.Zmeura de Aur

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Avatar...am vazut 5 min din el si mi-a ajuns happy

| Prajitură a răspuns:

Triangle.
si acum imi pare rau ca am pierdut o ora si ceva din viata pentru. filmul ala rolling on the floor
... este o amestecatura totala, nu intelegi, chiar daca intelegi te pliciseste la un momet dat, pentru ca in film este vorba despre " "deja-vu"... dar e o tampenie absoluta. nu ti-l recomand nici daca ar fi ultimul film din lume!

| Laura a răspuns:

Eu cand vreau sa fluier fluier laughing
Inteleg ca actorii nu aveau experienta...
Dar totusi...
+ ca daca rogi un detinut sa iti povesteasca ceva, cu siguranta iti va povesti ceva mai interesant

| bulebule explică:

Hmm, toate filmele pe care le-ati descris sunt nou aparute. Sa-nsemne asta oare ca filmele de-acum nu mai sunt cum erau odata (dpdv calitativ)? Bine-nteles, si actorii, regizorii samd. O sa ma uit la filmele astea, sa vad cat de naspa sunt, ca n-am vazut niciunul dintre astea 4. Cel mai naspa primeste fundita. rolling on the floor
Mersi pentru raspunsuri!

| supergamer2000 a răspuns:

Birdemic