Abh
| Abh a întrebat:

Care sunt micile voastre bucurii de zi cu zi, cele care va fac fericiti si din cauza carora puteti spune "Am avut o zi buna!".

Răspuns Câştigător
| noooname a răspuns:

Cred ca pot zice ca am avut o zi buna atunci cand acea zi ti-o petreci cu persoana draga tie, faceti lucruri peste lucruri si mai ales sa-ti dea un pupicul de noapte buna( chiar daca eu nu am aceasta persoana, asa vad eu lucrurile din punctul meu de vedere).

love struck

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Reușita tuturor planurilor duse la bun sfârșit.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Reintalnirile cu anumite persoane. E incredibil cum vorbesc cu ei si nu am nici cea mai mica idee cum ii cheamaoh go on

| mgtow a răspuns:

Masina cu care mai ies la plimbare sau PS3

| Barajag a răspuns:

Astazi pot spune ca am avut o zi buna, am observat ca pot invata limba suedeza care mi se parea inainte foarte grea si m-am bucurat multbig grin Bucuriile vin cand nu te asteptihappyO seara buna sa ai!

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana2905 a răspuns:

Nu ma pot plange. Am mai tot ce imi doresc. In concluzie as putea spune mai zilnic " Ah, ce zi buna am avut!" Ceea ce imi lipseste enorm este familia. Nimic nu e mai urat decat dorul de mama de tata, de surori. Chit ca poate ar fi trebuit sa trec peste ca vb aia -nu mai sunt o fetita- nu pot trece. Toate vin si trec. Pentru toti, va fi candva o zi mai buna! Sanatate!

| DenisaAbdn a răspuns:

Buna! Micile bucurii de zi cu zi din viata mea, lucrurile constante care se intampla si care imi aduc echilibrul sunt lenevitul in pat inca 20 de minute dupa prima alarma a telefonului cand parca e cel mai dulce somn, cafeaua si barfulita de rigoare cu mama dimineata, zambetele prietenilor, bucuria sincera a cainelui meu care scanceste cand ajung acasa si imi aduce jucariile lui, cuibaritul in brate la tata ( mainile lui mari si calde sunt intotdeauna deschise pentru mine chiar daca am trecut de 18 ani ), pupicul pe frunte, tot a lui tata, si masa cu parintii mei care e mai mult decat o cina. O fi mult, o fi putin, nu stiu. Stiu doar ca trebuie sa apreciez ce am pentru ca oricand mi se poate lua si putinul pe care il am si atunci sa constat ca putinul era mult de tot, de fapt. Multumesc ca mi-ai amintit!

| noooname a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda.

Pa pa!