| R0R0 a întrebat:

Ce faceti daca o persoana va dezamageste?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ii inteleg, asa sunt oamenii, fac greseli. Omul e sortit greselii. Daca ma dezamageste nu mai voi avea incredere in acea persoana!

69 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O ignor, razbunarea e deserta

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt trista, suparata o perioada.Nu mai am incredere asa multa in persoana respectiva si racesc relatia.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ori ii mai dau o sansa ori ii spun ca sunt dezamagit si il mustrez cautand sa inteleg motivele, cauzele dar si incercand sa fiu intelegator.
Asa e cel mai bine dar cateodata daca sunt dezamagit tare, ma mai si enervez.Dar imi trece.

| R0R0 explică (pentru AvalohAlyn):

Si mie imi trece repede.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Adica o ocolesti.

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Nu neaparat. Mai ales daca e o persoana apropiata.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Am inteles! big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

winkingkiss

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ce intelegator esti!batting eyelashes

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu unul as vedea dincolo de asta.
As incerca sa inteleg de ce a facut asta.
Poate nu te dezamageste cum crezi tu. Poate face doar altfel lucrurile.
Sunt si astfel de situatii. Trebuie doar sa privesti dintr-o alta perspectiva. Poate cealalta persoaba sufera si ea.
Cine te-a dezamagit laughing?

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

kiss
love struck.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nici sa le dau foc, cum a spus @Keoriirolling on the floor)).

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Tu.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

laughing

| R0R0 explică:

laughing.

| Drimmero a răspuns:

De ce nu vrei sa tragi cu tunul dupa ei? Este mai simplu, bagi ghiuleaua pe teava si ai tras!

| milkie a răspuns (pentru Drimmero):

Aaaa, acum ma judeci. Ia sa vezi, ca vin la tine acasa. Cu bricheta.

| RoscovanaSexy a răspuns:

O ignor o perioada apoi ii spun in fata ce si cum si incercam sa rezolvam.

| R0R0 explică (pentru milkie):

Iti zic eu unde sta! laughing

| R0R0 explică (pentru RoscovanaSexy):

Inteleg.
Simplu si la obiect.

| Drimmero a răspuns (pentru milkie):

Bwuahahaha, va sa zica, vrei sa ma faci sa am fobie de brichete, nu?

| milkie a răspuns (pentru R0R0):

Ohohoho. Doi contra unu. Bun. Hai sa luam si benzina de data asta.

| R0R0 explică (pentru milkie):

De acord. laughing

| milkie a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru asta sunt aici. :^)

| RoscovanaSexy a răspuns (pentru R0R0):

Asa e viata trebuie sa fi puternica! kiss

| Drimmero a răspuns (pentru milkie):

Pentru exterminarea rasei umane?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Depinde de persoana.
Daca imi este ruda, trec mai usor peste, daca este un prieten, caut sa ii aduc la cunostinta ca unui prieten nu se face asa ceva.
Imi trece usor supararea, nu ma razbun, dar sunt reticenta in fata lor si nu mai apelez la ei.
O zi buna happy

| RainmakerX a răspuns:

Sunt obisnuit cu lucrurile de genul...
De obicei vorbesc cu alta persoana *ex: prietenii apropiati*

| milkie a răspuns (pentru Drimmero):

Normal. Cum altcumva as putea deveni regina?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Complotezi impotriva mea?