| paramore a întrebat:

Ce nume i-ati pune copilului vostru?

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Daca e fata irina sau guadalupe(sa o strig lupe/lupita).anahi...mara,violeta,roxywinking...adelina, laurahappy astea-s numele mele preferate

daca e baiat danutz...sau andrei

sau paul.cosmin,stefan,raullaughingnu stiu

tu ce nume ai pune?

38 răspunsuri:
| NothingPersonal a răspuns:

Fatabig griniana
Baiat:...Nu stiu in totdeauna mi-a placut Quenci dar nu prea merge la romanihee hee

| WestSid3 a răspuns:

Fata - Alexandra, Alice, Gabriela, Beatrice sau Stefana
Baiat - Alexandru, Edmund [ Ed ], Edward sau Radu
Cred ca astea ar cam fi numele care imi plac happy... desigur, astea sunt cate unul din primul prenume, iar al 2-lea as vrea sa fie un nume de sfant/sfanta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e băiat: Iulian Cosmin

Dacă e fată: Lavinia Ramona

| Bubiko a răspuns:

Fata: Maria-Ioana sau Alina-Alesandra
Baiat: Eduardo-Ionut. big grin

| Panda15 a răspuns:

Daca e fata Giulia, baiat Andrei

| liongirl a răspuns:

Buna!`happy
Daca o sa fie fata: Lorelai, Ayanna, Ayelin, Aurora, Caitlin, Carla, Clara, Ella, Ema, Faline, Farren, Fiona, Flair, Ina, Irma, Leona, Lia, Lona, Lorena.
Daca e baiat : Cezar, Eduard, Leonard, Lucian, Alexandru.
Acestea sunt numele mele preferate pentru fete si baieti!`
Bye!`:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorana

| Sallatiny a răspuns:

Daca e baiat Andrei sau Mihai, daca e fata Gabriela sau Ioanabig grin