| Abovethesky2018 a întrebat:

Ce se intampla cu persoanele care isi fac un abonament mobil in Romania si apoi nu il platesc? Ce se intampla cu persoanele care isi fac un abonament mobil in alta tara, nu il platesc si parasesc acea tara?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O firma de recuperări o sa umble pe urmele tale pana te da în judecata și prin executare silita își recuperează banii

| Abovethesky2018 explică (pentru suntserios):

Asta in Romania sau si in alta tara? Daca sunt in alta tara si vin in Romania, ce se intampla?

| suntserios a răspuns (pentru Abovethesky2018):

Crezi ca e asa greu sa dea de ei în UE?

| DevilRock a răspuns:

O să ai probleme. O să fii forțat să plătești.