| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in viitor toate cuplurile vor arata asa?
http://s30.postimg.org/rcg9tsof5/capture_20150905_165440 .png

Ar fi ceva "rau" / "bine"? EU zic rau pentru ca multi penibili mai vad la sala zilnic care isi fac selfie mai ceva ca fetele de 15 ani, bine pentru ca ai o viata sanatoasa plus ca arati si bine. Sunt multi baieti care fac sala si fete din ce in ce mai multe care fac sala. Voi ce credeti?

31 răspunsuri:
| Dante30 a răspuns:

Sincer as prefera sa nu, nu ca ar fi dupa mine, dar uite un exemplu eu am 66-70 kg si 1.75, iar fosta mea avea cam 1.67 si 65 de kg da multi vor zice dar vai era grasa sau chestii din astea de fapt nu avea nici celulita si nu pot sa zic ca arata rau sau ceva dimpotriva, I would kill to have her again... si pe fosta asta am iubit-o din tot sufletul.
Vizavi de subiect e doar de ochii lumi iar eu sincer nu dau 2 bani pe ochii lumi, plus cel putin din perspectiva mea, nu mi se pare atractiva o fata cu 4-6 pack... no thanks...