| alexalex_4797 a întrebat:

Cum a fost prima betie? Povestiti..., amintiri ceva?

4 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Aahstraight face. Imi amintesc perfect. Am vomitat in toata camera mea, pe jos, si apoi am incercat sa dorm, dar se invartea totul prea tare si nu am putut, apoi, m-am trezit incercand sa sterg pe jos cu hainele de pe minelaughing si apoi le-am bagat intr-o punga pe care am ascuns-o printre haine si mirosea ca naiba. Apoi am mai vomat de doua orirolling on the floor. Si a auzit tata, m-a intrebat ce am, i-am zis ca am tusitlaughing. Si a intrat, a vazut, i-am zis ca mi-e rau de la stomac, si culmea-m-a crezut, desi mirosea a vin ca naiba in camera! Apoi a sters el pe jos, eu am luat repede punga si mi-am spalat hainele alea in cada, cu o durere de cap a naibiilaughing. Cam asta a fost, in mare. Si acum sunt urme de voma pe casetofon si pe peretelaughing.

| georginika a răspuns:

Inca nu a fost big grin laughing)
M`am mai ametit eu putin. dar sa ma imbat...niciodata happy

| yumeee a răspuns:

Hahah... nu ştiu la câţi dintre noi prima a fost fainălaughing. La mine n-a fost.
Dar îmi amintesc prin primele beţii serioase că mereu mă certam cu imaginea mea din oglindă laughing)... şi eram tristă că URSULEŢU' BARNI nu vrea să vorbească cu mine... rolling on the floor
În afară de chestii random şi fără sens, sunt inofensivă când sunt beată big grin deci nu am cine ştie ce megaîntâmplare de împărtăşit.hee hee

| Anonima2008758585858 a răspuns:

Eu îmi amintesc doar ca eram în depresie din cauza unui băiat, l-am întrebat dacă vrea sa fie cu mine împreună și a zis ca nu... După am început sa plang și am decis sa ii beau tot vinul lu' tata? am fumat 3 țigări și aia a fost viata, a doua zi am vomitat tot și aveam amețeli, a fost nașpa, dar alcoolul(beția) îți dă iluzia ca ești fericit pentru un timp, după te trezești de dimineață și esti iar tu cel/cea trista happy