| SilentRain a întrebat:

Cum e relatia voastră cu părinții? Cu care dintre părinți vă înțelegeți mai bine?

10 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

O relatie super. Abia astept sa ii vad joi...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Buna, imi place ca sunt cititi, deschisi la minte si ma sustin in tot ceea ce fac. Daca le zic maine ca vreau sa ma fac astronaut, sunt fanii mei no 1. laughing Cu mama ma inteleg mai bine, totusi, cu taica-miu daca stau prea mult in aceeasi incapere gasesc ceva motiv sa ne ciondanim.

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Ești norocoasă, Supica tongue

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Las ca n-au fost mereu asa, s-au desteptat in ultimii ani laughing

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Se putea și mai rău, unii nu își revin nici la 60 de ani

| Emma30555 a răspuns:

Părerea mea e ca te poți înțelege bine cu părinții dacă nu le spui chiar totul adică toate tâmpeniile știind ca pe ei i ar deranja. Părinții înainteaza în vârstă și încep sa aibă nervii tociti

| FaraNumePls a răspuns:

Cu niciunul laughing

| ForeverAlone97 a răspuns:

Sunt divorțați. Cu maică mea mă înțeleg cel mai bine, fiindcă cu ea stau.

| CleanHeart a răspuns:

Ca frații, e destul de fain sa ai părinți care îți dau câtă libertate vrei și cu care poți comunica orice, mă consider norocoasă și îi mulțumesc la Dumnezeu pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mama. Tata e mort.