| pisicutza8 a întrebat:

Cum faci sa bati un baiat din priviri?:S:S

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Ma mir ca intrebi! Orice pisicuta are priviri "imbatabile", dar inca una la puterea 8, cum pari a fi tu! Serios vorbind, poti "bate "pe oricine din priviri cu conditia sa poti sustine acea privire pana cand celalalt si-o pleaca; inteleg intrebarea ta fiindca, desi pare un lucru superficial, plecarea privirii din partea celuilalt semnifica o mica victorie personala.

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Iti pui lentile, nu nu, nu de contact, de karate.

| AddictedToMDMA a răspuns:

Ii dai cu ochii in cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai pur si simplu il eviti, ii eviti privirea, o sa inebuneasca sau poti sa iti dai ochii peste cap cand zice ceva sau se mandreste cu ceva! Nu te uita urat, pentru ca nu il certi, nu il faci sa se simta inferiori tie, ci pur si simplu ii faci o parere proasta si nici ca il mai intereseaza, ba din contra o sa se considere fara cap, daca intelegi ce zic!happy Eu iti zic sa ii eviti privirea, o sa se simta foarte prost!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti urat la el... laughing daca nu verge ii bagi degetele-n ochi laughing
(mortal)