| KamaSutra a întrebat:

Daca ati putea face orice pentru o zi, care ar fi primele trei lucruri?happy

88 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Sa cumpar toate hainele pe care le vreau
sa merg pe strada si sa ma bag in toti oamenii care imi ies in cale
si sa fur $838382892 ca sa am pentru restul vietii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nimic.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mi-as transfera o suma de bani din conturile unui multimiliardar in conturile mele, nu o suma mare, doar cat sa-mi ofere o viata putin mai mult decat decenta fara sa muncesc.
M-as face Zeita Suprema sa am puteri nelimitate si mi-as pune o mitraliera in loc de picior, fara sa-l amputez.
Ca asta.
https://chrisdevoss.files.wordpress.com/2011/07/planet-terror.jpg
Daca esti omnipotent pentru o zi, poti sa faci lucurile astea, ce va urma e important.

| KamaSutra explică (pentru AirănMeidăn):

Mda,dar din pacatesad nu se va intampla niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)As da o tura de Brasov, Sibiu, Sighisoara(la cetate)
2)Pe urma pe partie la Azuga
3)Si spre seara m-as plimba cu balonul cu aer cald.

| LoveSleep a răspuns:

Aș face să fie mereu noapte.

| William a răspuns:

As corecta toate greselile gramaticale si de exprimare de pe TPU. Nu pot sa spun care sunt celelalte doua lucruri.

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Wow,esti singura care nu ar vrea bani? ...sad momentsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

N-am ce face cu niste hartii fara valoare.
Nu observi ca viata noastra depinde de harti?
Teste, teze, examene, documente, acte s.a.m.d -Toate niste hartii.
Tu ai spus de o zi in care as putea face orice. Deci inseamna ca nu trebuie sa depind de ceva.
Eu prefer sa traiesc clipa, de ce mi-as dori bani pentru o viata intreaga?
De unde am garantia ca maine nu voi muri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.As merge cu tancul si as zdrobi tot ce-mi iese in cale, si as trage in tot ce vad sa ma distrez maxim.Nu in oameni evident.
2.As calatori in spatiul cosmic sa fac cateva ture in jurul Pamantului.
3.Iar seara sa ma relaxez in jacuzzi cu masaj si apa fierbinte cat incape.

| KamaSutra explică (pentru William):

Al doilea ar fi ca nimeni sa nu mai intrebe la Dragoste&Sex cum ii spun ca il\o plac...asta.i imposibil

| William a răspuns (pentru KamaSutra):

laughing

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Corect...

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Vreau si eu cu tanculpuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Plictisitoareo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pot spune, duc lipsa de creativitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, poate excelezi in alte "parti". cine stie

tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, imi place sa *** omul de cap (cand si vreau), asta ar fi vocatia mea, ca prea ma pricep.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Observ din ce in ce mai bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumeam madame, nu aia-i vocatia mea, adica da ma pricep si la scos "pepenele din oameni" dar'a asta e ceva natural.Eu nu-s o fire vorbareata, insa tind sa recuperez destul de meult in scris. Daca ma voi gandi vreodata sa scriu o serie de carti, titlul primei editii ar fi,, Un idiot printre idioti".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu esti o fire vorbareata? nu iti place sau nu ai cu cine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand nu am cu cine nu imi place, am incercat mai demult sa trec de unele lucruri care ma limiteaza cam mult pe plan social, dar cand nu imi place nici nu pot empatiza, iar daca nu poti empatiza deloc deja din start nu mai are nici un rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam ciudat. pe TPU am vazut ca te bagi in seama cu multi, puteam baga mana in foc ca asa esti si in viata de zi cu zi. sau poate mi s a parut mie acel" multi" cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, m-am bagat in seama in ultimu' timp, nu de mult mi-am reinceput activitatea pe acest site, iar inainte de asta am fost cam inactiva intr-un interval de cca. un an, mai dadeam raspunsuri, din an in pasti, am intrat la loc pentru ca pan' la urma este un site destul de complex (fata de altele), imi place destul de mult si interfata acestuia, plus ar mai fi fost un user motivul pentru care am intrat la loc, insa am ramas din alte motive.
Asa este, nu sunt bagatoare de seama in real life, asta e, imi e greu sa creez legaturi iar daca o fac atunci imi e greu sa le mentin/pastrez, tocmai pentru ca nu-s o fire lipicioasa si/sau insistenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti a 2 persoana cui ii zic asta da merge.

clona mea ( feminina, se intelege ) unde erai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salutari Italia din partea Romaniei atunci.

Semanam, a? Inseamna atunci ca si tu emani mirosuri interesante cand intri intr-o incapere :)).

http://www.tpu.ro/......-mult-ori/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uitasem pe moment cu cine vorbesc laughing acum esti clona panterei pline de dume care face pauza de la site din cate imi amintesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vorbim de userul, si te citez, "dume proaste", atunci sa stii ca e iesit pe perioada nedeterminata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a spus. ce sa ii faci. vorba lui Freddie Mercury "the show must go on ". ce imi place melodia aia.

"Daca vorbim de userul, si te citez, "dume proaste"" dubios sa iti amintesti asa perfect. ma pui pe ganduri thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu avea legatura cu el cel mai probabil ca nu-mi mai aminteam, deci nu ii din cauza ta.Si da, e dubios, nici nu stiu daca ar trebui scrisa asta, pnm.