| 1234568807 a întrebat:

De ce cand vin niste tipi necunoscuti intr-o zona daca unu de acolo nu stie ce e cu ei trebuie sa zica ca ii se par dubiosi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil pentru că sunt dubiosi

| 1234568807 explică (pentru suntserios):

Iti multumesc mult, am fost cat se poate de lamurit, aceasta funda este a ta, o meriti din plin

| suntserios a răspuns (pentru 1234568807):

M am emoționat. Mulțumesc

4 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Păi ridică semne de întrebare pentru că acel loc e "teritoriul" locatarilor. Când apare cineva nou, se ridică semne de întrebare. Ca și un lup care calcă pe teritoriul altei haite de lupi.

| Cristi9997 a răspuns:

O metoda de a si marca teritoriul. Daca un caine apare intr-o zona, ceilalti mârâie la ei.