| DogMX a întrebat:

De ce folosesc fetele atat de des cuvantul "misogin"?

Daca ii spui unei fete ca e proasta,chiar daca e la fel de inteligenta ca o floare ornamentala,esit catalogat drept "misogin".
Daca ii spui unei fete ca e grasa,chiar daca e cat un tanc rusesc,esti catalogat drept "misogin".
Daca ii spui unei fete ca e urata,chiar daca e la fel de frumoasa ca o zi de sapa,esti catalogat drept "misogin".
Daca contrazici o fata, esti catalogat drept "misogin".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pretentii ai de la niste persoane cu iq de maimuta care s-au invatat toata viata ca pentru simplul fapt ca au vagin intre picioare toata lumea trebuie sa fie de acord cu ele si sa le pupe in dos. putine fete cu ceva in cap gasesti in ziua de azi

30 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și dacă îi zici că greșește ești catalogat misogin chiar dacă spune niște enormități. Și-au luat-o în cap. Văd răspunsuri, că cică trebuie să te porți frumos cu ele. Eu cred că trebuie cu fiecare om să te porți așa. Nu o ducem deja spre sexism?

Răspuns utilizator avertizat
| Air?nMeid?n a răspuns:

"Daca ii spui unei fete ca e urata, chiar daca e la fel de frumoasa ca o zi de sapa"
imi amintesti de cineva care folosea replica asta...ugh, vremuri

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa te comporti cu fetele frumos. Eu nu am folosit vreodata cuvantul ala. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu care credeam ca e invers. Intrebare: de ce pe TPU sunt doar intrebari de genu? De ce sunteti toti nemultumiti? Ati vazut voi fete perfecte? Nu exista. Nici baieti perfecti nu exista. Nimeni nu-i perfect. As detalia raspunsul asta dar mi-e lene sa tastez, scuze.
Imi pare rau ca ati ajuns la concluzia ca toate fetele sunt rele, materialiste, cvrve...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Freak...

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

GreyN, chiar sunt Imperatrix. Si ti-am dat ignore pentru ca stiu ca ma urasti. Scz...
Ma simt foarte ciudat in ultimul timp.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu mă urăști, mai ales că văd că ți-ai luat obicei să îmi pui vorbe pe care nu le-am zis. Ok. Urăsc minciuna să știi. În general ești o persoană falsă, și mi-am dat seama. Nu vorbim de freaak aici. Drum bun și cale bătută. N-am nevoie să țin legătura cu astfel de persoane. Vezi pe cine mai minți. Și app, faza cu simțitul nașpa. Habar n-ai cum mă simt eu acum. Dar ăsta e doar un pretext. Oricât de nasol te simți, asta nu înseamnă că e ok să faci anumite lucruri. Hai pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Da nu ma simt nasol. M-am simtit nasol.
Si tu esti ipocrit. Nu spun de ce cred asta pentru ca vei nega oricum.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Voi nega pentru că ar fi poate o aberație. Dar e ok să eviți anumite lucruri. Asta ești.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Multumesc. Voi incheia aceasta discutie fiindca este deranjanta pentru amandoi. Mi-ar placea totusi sa nu mai spui cum sunt ci cum crezi ca sunt pentru ca (subliniez) NU STII CUM SUNT. Poate nici nu-s fata. Bine, e evident ca sunt dar ai prins ideea.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești o persoană falsă. Și închei. Ăsta e un lucru extrem de evident.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Eu nciodata nu am folosit cuvantul astabig grin

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Evident.
Totusi e un cuvant complicat, dăă.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Adica?

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Da, da.
Si,, adica'' e complicat, daa.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Cum zici tu.

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Chiar? surprise laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Mamaaa, cati ani ziceai ca ai? *ofofof, curiozitatea asta*

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Cauta prin intrebari si ai sa aflibig grin

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Da' uite acuma ca alta treaba n-am.
Spune-mi tu daca vrei, ca doar n-oi sta acuma sa-ti caut tie prin intrebari ca sa descopar cifra magica ce reprezinta a ta varsta. laughing

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

big grin Cauta...

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Apai daca-i asa, las' ca-mi dau cu presupusul.
9 ani? 10? 11?

| Air?nMeid?n a răspuns (pentru KillMePlease):

adica ce vrei sa spui prin asta hmm?!?! vrei sa zici ca anonima000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 nu stie cuvinte complicate? doamne nu te mai lua tu de ea ca ii stii doar varsta, nu si povestea

| KillMePlease a răspuns (pentru Air?nMeid?n):

1. Intr-o poveste sunt şi cuvinte complicate, deci asta nu explică nimic.
2. Ti-ai găsit o noua pretenaşă şi îi ţii apărarea? laughing
P.S.: anonimo, dacă vezi asta, să ştii că AirănMeidăn te iubeşte :X

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Of Doamne...

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Doamne of...
Stiu, asa sunt eu, mai proasta, scuze, scuze laughing

| ExorcistulAK47 a răspuns:

Mie chiar nu-mi pasă cum mă cataloghează niste fiinte inferioare, atâta timp cât ea nu-şi asumă căcaturile astea (grasă, senilă, urată) nici eu nu o să-i ofer respect. Dacă ea îsi asumă tot ce spune şi ce face, atunci e demnă de respect.