| anonim_4396 a întrebat:

Ce fete ce ati alege:pe aia urata dar desteapta, pe aia grasa dar bogata sau pe aia proasta dar frumoasa?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bogatasa

| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna as alege pe cea desteapta!

| relian a răspuns:

Pe cea proasta si frumoasa, normal.Doar nu aleg grase, urate, de aia este specia umana asa de naspa astazi.

Daca tipa e proasta, lasa ca is destul eu destept si pentru ea laughing asa ca copiii, or sa ia de la masa si de la tacsu cei bun, asa apar oameni sanatosi, mai aratosi si cit de cit destepti.

Restu, povesti, de aia sintem asa de bolnavi astazi, de aia aratam naspa, de aia sintem malformati laughing pentru ca uite avem aici destui oameni care duc toate astea mai departe, nu trebuie sa ne miram de ce nu aratam bine, de ce sintem bolnavi si etc.

Tocmai voi ati dat raspunsu la toate aceste probleme, voi sinteti de fapt probema rasei umane laughing
Cind o sa fiti eliminati, atunci specia is poate reveni cit de cit la normal laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Pe aia care știe să iubeascăbig grin

| VoidEternal a răspuns:

Pe niciuna.

| 94Lucifer94 a răspuns:

E fiecare cu avantajele ei, dar in nici un caz proastă și frumoasă

| ALM2000RO a răspuns:

Pe niciunawinking

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Pe aia cu bani sa îmi facă toate poftele si asa nu îmi place mie munca! Dacă e vreuna sa apeleze la mine!

| anonim_4396 explică (pentru 4evergentleman2023):

Ba asta caut si eu, gen sa o pun sa faca videochat, sa o oblig si sa imparta banii cu mine 80% mie restul ei. trebuie una cu bani si proasta rau big grin aia e o femeie demna de arta martiala a barbatului

| VadimIvanov a răspuns:

Pe aia bogată