| Rj a întrebat:

De ce majoritatea persoanelor de pe acest site raspund la intrebari doar ca sa primeasca "fundita"? De ce nu ne ajutam intre noi fara sa asteptam nimic in schimb?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Din păcate pentru că majoritatea persoanelor nu îşi imaginează cum ar fi bunătatea şi ajutorul necondiţionat. Eu, cu toate că risc să fiu chiar urât de persoana care pune întrebarea, îmi spun partea de vedere fără să menajez nimic sperând că îşi va da seama de acel lucru (poate chiar mai târziu şi nu datorită mie)...
Oricum, eu mi-am făcut cont pe acest site doar ca să ajut şi oricui mi-a reproşat "fundiţele" îi răspund fără ezitare că aş renunţa la toate doar pentru ceva mai multă gândire şi mai puţin egoism pe acest site.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cei, care raspund doar pentru fundite, sunt doar niste copii. Eu personal sunt aici ca sa ajut, sa mai rad cu voi din cand in cand si sa fiu ajutata, cand este cazul. Numai bine!

| Yuji a răspuns:

Iti spun eu, daca imi dai funda.