| 012345678 a întrebat:

Majoritatea persoanelor care sunt inregistrate pe acest site sunt din Romania?

Răspuns Câştigător
| Salu134 a răspuns:

Nu,eu personal sunt din Republica Moldova!

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, majoritatea userilor de pe acest site sunt din România happy

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Da, chiar daca foarte multi scriu prost romaneste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea da; dar sa nu uitam ca pe TPU te poti conecta oriunde exista internet.O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul acesta este roman

| piratuu a răspuns:

Da, dar sunt si din alte tari.

| Marily1997 a răspuns:

Nu,eu nu sunt romanca sunt din Thailand dar am invatat in Republica Moldova.big grin

| Ciggaretto a răspuns:

Da sunt multi din Romania, mai sunt si minoritati de slavi, chinezi, bulgari, francezi etc.

| PandeleanuCosmin a răspuns:

DA Valentin1998, aproximativ toate persoanele sunt din Romania, deoarece acesta este un site romanesc, Funda?

| TheMasterOfAll a răspuns:

Pana acum am intalnit doar romani. Poate mai sunt si altii, din alte tari, dar in nr foarte micwinking!