| StefanTodeaIlie a întrebat:

De ce s-a Sinucis Mădălina Manole? Nu vreau să fiu luat la mișto.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Era in depresie severa, avand o boala psihica care a dus- la sinucidere.

9 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Inca nu se stie exact de ce. Nici nu se stie exact daca a fost sinucidere. Ma refer neoficial

| StefanTodeaIlie explică (pentru Furnicuta000):

Mda, stiu exact la ce te referi. Petru Mircea și cu mă-sa, au pus la cale moartea ei

| johnnny123 a răspuns (pentru StefanTodeaIlie):

Păi aparent tu crezi că știi exact de ce a murit. Deci ce rost mai are întrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeul So odihnească era o femeie puternică o știu.

| StefanTodeaIlie explică (pentru anonim_4396):

Cum adică o ști? o știi cum o știu și eu? sau te-ai întâlnit cu ea în viața reală?

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanTodeaIlie):

O știu de la TV frate de unde dracu sa ma ia sa o știu eu din realitate? Ești nebun femeia aia nu a auzit și nu ma văzut în viata ei în realitate.

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea cred. Un om puternic combate problemele vieții.
Cheers