| Parintele a întrebat:

S-a sinucis Madalina Manole.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am auzit si eu. Un gest regretabil. O veste tragica. M-a indurerat profund. Madalina era un om extraordianar. De fiecare data melodiile ei sau simpla ei prezenta pe sticla ma umpleau de viata. Am primit o veste trista de dimineata. Nu ma astepam. Nu pot sa imi revin. Imi spun intr-una ca e o minciuna si recitesc articole si articole. Nu pot sa accept. Mai aveam nevoie de ea. Pacat. O fata deosebita.

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aşa e, ciudat gest. Poate se va afla ce motive a avut. Dumnezeu s-o odihnească.

| Parintele explică:

Ciudat gest pentru un om matur cu familie si mai ales cu un copil.

| LucianGabriel a răspuns:

Dumnezeu s-o odihneasca in pace.Rau a facut ca s-a sinucis chiar de ziua ei, avea si un copil...

| LucianGabriel a răspuns:

A luat-o Dumnezeu la el, aproape toate vedetele talentate mor de tinere(as spune mai multe cuvinte dar acum nu mai am niciun cuvant, sa nu aud comentarii ca am scris gresit niciun(vedeti in Doom)) o sa ramanem cu melodiile ei nemuritoare.

| HermioneLove a răspuns (pentru LucianGabriel):

Daca s-a sinucis sunt SIGURA ca ea nu a ajuns la Domnul, pentru ca in Biblie scrie cine isi ia viata data de la El ajunge pe loc in Iad deci din nefericire a ajuns si ea acolo daca s-a sinucis! sad trist sa vezi cum oamenii isi iau viata asa fara nici un motiv!

| Infernia a răspuns:

Da-o in balamuc laughing

| CatalinaMarina a răspuns:

Imi pare raucrying. Dumnezeu s'o ierte.Eu cand eram bebelus adormeam numai pe melodile eisad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce vrei sa fac eu? A fost o fraiera daca as putea spune asa.copilul ei nu mai are o mamica ...nu s-a gandit atat de mult la copilul ei daca sa-r fi gandit nu sa-r fi omorat... dupa ce s-a omorat toata lumea "Vai Madalina Manole" pe youtube sute de comentarii mii de vizualizari, intra-i intr-un magazin "Madalina Manole " trebuia sa o pretiuti pentru cine era dar acum nu o mai putem pretui dupa pacatul pe care la facut.

| NbhdDaughter a răspuns:

Asa,si?