| Cåpåċεl a întrebat:

DRAGOSTEA.
Sunteti Pro sau Contra?
[Argumentati]

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Când vine vorba de ceva atât de frumos (chiar dacă dureros pe alocuri), nu pot să fiu decât Pro.

| mgtow a răspuns:

Contra: nimeni nu mai e in stare sa fie fidel si ori din cauza inselaciunii sau situatia financiara merge rau femeia isi abandoneaza iubitul sau tipul isi abandoneaza femeia daca isi gaseste alta ori o inseala.

| Dean1996 a răspuns:

Logic ca Pro,fiecare avem o pereche,trebuie doar sa o gasim. Dragostea exista,toti stim asta, daca ai fost inselat de mai multe ori asta nu inseamna ca nu exista dragoste, inseamna ca ai dat de persoanele nepotrivite.

| jolidon a răspuns:

Proooooo. daca sunt pro nu inseamna ca iubesc si daca sunt contra nu inseamna ca nu iubesc. dar sunt pro si iubesc. dragostea e productiva, dragostea e creativa, dezvolta, infrumuseteaza, da viata, exista si este foarte rara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca pro, e un sentiment minunat daca il intelegi pe deplin. Aici se exclud relatiile adolescentine de o saptamana.