| pepenerosu a întrebat:

Esti fericit? descrie sentimentul oricare ar fi el.happy

11 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Da. Sunt fericita. Pentru ca iubesc si sunt iubita. happy :X:X:X

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. pai nu`s suparatabig grin. nu am de ce sa fiu laughing. desi mi`e somnthinking si ar trebui incet sa merg la culcarici. mai stau putin laughing. ascult muzica. fac ce`mi placehappy. incerc sa nu ma intristez...pentru ca nu are nici un rost. nu`i asa?big grin.

Pupici:*

| Georgiana2905 a răspuns:

Sunt fericita si stii de ce? A reaparut primul iubit in viata mea. Sper ca ceea ce simt este fericire tinand cont ca nu ar trebui sa fie asa deoarece am iubit de cateva luni bune iar acum... puff. A reaparut iar eu ma simt din ce in ce mai derutata. Cert este ca ma gandesc la el mereu din momentul in care a luat iar legatura cu mine si asta dupa 2 ani.

| danutza a răspuns:

Fericit cel ce plange....nefericita cea care acum sta si se uita la un pahar gol laughing

| Rrrretarded a răspuns:

Sentimentul de fericire deplina este destul de rar...si multa lume nu-si da seama cum sa profite de el sau cum sa-l valorifice... fericirea ideala este putin cunoscuta

| eek a răspuns:

Da sunt fericita. iubescbig grin

| Misterious a răspuns:

In momentul in care formatia preferata a cantat melodia mea favorita am simtit cum inima imi tresare din piept parca topaia si ea de fericire. oricum acel sentiment se vede pe expresia fetei.prin mimica si gesturi... poti sa plangi de fericire sa topai.sa urlii.sa fugi.fiecare cu "pasarelele".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How happy I am..yupy yeyyy! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Atunci ce sa descriu? Starea de existenta? Mda, foarte transparenta.
Acum vorbind serios, am ce`mi doresc[lucruri materiale] si nu`s fericita, but don`t worry, there`s no sugar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sumt foarte fericita.pentru ca sunt iubita si iubesc...pentru ca desii...am anumite probleme... pot face fata tuturor...pentru ca am pe cine ma baza...ma simt implinita...si mai puternica. cum nu am fost niciodata...